Головний тренер «Челсі» Грем Поттер в інтерв’ю BBC Sport поділився емоціями після поразки від «Тоттенхема»:

«Це була напружена гра. Перший тайм був рівним. Ймовірно, ми були найкращою командою протягом перших 20 хвилин, а потім суперник увійшов до гри.

Загалом ми були досить задоволені своїм виступом, але початок другого тайму дуже ускладнив завдання. Як тільки ви програєте 0-1, суперники можуть захищатися трохи глибше та з великою кількістю футболістів плюс грати на контратаках. Ми старалися і старалися, але не зробили достатньо, щоби забити. Загалом це поразка, що розчаровує для нас.

Я відчуваю бажання гравців змінити результати, але іноді доводиться проходити через моменти, коли команді потрібно страждати».