У суботу, 25 лютого, Евертон нашого Віталія Миколенка вдома приймав Астон Віллу (0:2) у рамках 25 туру АПЛ.

Український 23-річний лівий захисник Евертона Віталій Міколенко вийшов на цю гру з перших хвилин та провів на полі весь матч.

На 35-й хвилині гри Евертон міг вийти вперед завдяки Амаду Онану. Він головою пробивав після флангового навісу під поперечину воріт Асон Вілли, проте Еміліано Мартінес врятував свої володіння.

Вже в другому таймі гості відповіли моментом Оллі Уоткінса 60-й хвилині, який також пробивав головою зблизька. На цей раз врятував «ірисок» Джорждан Пікфорд.

Все ж таки Астон Вілла досягла свого. Через три хвилини після попереднього епізоду команада Унаї Емері заробила пенальті, який реалізував той самий Уоткінс.

Залишкову точку в грі поставив на 81-й хвилині гри Еміліано Буендіа. Він отримав пас на оперативному просторі та точно пробив у кут воріт Евертона.