Динамо розписало мирову з Ригою в межах контрольного поєдинку. Матч завершився з рахунком 1:1.

«Динамо» – «Рига» 1:1

Голи: 0:1 – 54 Йоїч, 1:1 – 79 Царенко.

У першому таймі команди м’ячів не забили, а у дебюті другого тайму рахунок відкрили гравці латвійської команди. На 54-й хвилині Йоїч влучним ударом вразив ворота Динамо.

Підопічні Мірчі Луческу відігралися на 79-й хвилині. Царенко отримав м’яч у штарфній і метрів з 11 відправив м’яч у дальній нижній кут. Більше забитих м’ячів у цьому спарингу не було.

Нагадаємо, що вчора Динамо зіграло внічию у скандальному матчі з Адана Демірспором.

Наступний контрольний матч “Динамо” проведе 23 лютого. Суперником команди Мірчі Луческу стане латвійський клуб Валмієра.

На зимову перерву Динамо пішло на третьому місці у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги, набравши 30 очок у 15-ти матчах. Друга частина чемпіонату України відновиться на початку березня.