Криворізький “Кривбас” провів черговий контрольний матч на зборах у Туреччині. Суперником команди Юрія Вернідуба став середняк Вищої ліги чемпіонату Казахстану – ФК “Каспій”.

Українська команда з перших хвилин оволоділа ініціативою у матчі, створюючи момент за моментом, проте реалізація підвела підопічних Юрія Вернідуба. Незважаючи на хороші моменти у Хомчановського, Устименко та Нікітенко перша половина зустрічі закінчилася нульовою нічиєю.

У другому таймі “Кривбас” продовжував нагнітати обстановку біля воріт команди з Казахстану, проте Дібанго втратив реальну можливість відкрити рахунок. Як підсумок – нічия 0:0 в останньому матчі на турецьких зборах.

Нагадаємо, “Кривбас” йде на восьмому місці в УПЛ. У першому матчі після поновлення чемпіонату підопічні Вернідуба приймуть “Колос” 3 березня.