Зіграні всі матчі третього ігрового дня

У суботу були зіграні усі три матчі чергового туру Відкритого зимового кубка ПФЛ. У Києві на стадіоні Лівий Берег місцевий клуб приймав Ниву Бузову – обидва клуби ще не втрачали очок і це протистояння очікувалося з особливим пієтетом. Перший тайм видався багатим на моменти, але влучнішим були господарі – після навісу з правого флангу від Войцеховського Ярмак під тиском зрізав м’яча головою у власні ворота. У другому таймі ігрова ініціатива була на боці гостей, які намагалися щонайменше зрівняти рахунок, але захист команди Первака вистояв.

Два інших матчі пройшли під акомпанемент повітряних тривог, команди змушені були переривати свої матчі. У Кременчуці місцевий Кремінь молодим складом приймав Дружбу з Мирівки і поступився 1:2. Гості вже на дев’ятій хвилині зуміли відкрити рахунок, Кремінь зусиллями гравця на перегляді зрівняла рахунок. Але гості зуміли дотиснути суперника, забивши за 20 хвилин до фінального свистка.

А у Вінниці зустрічалися суперники по VBET UA Другій: Нива приймала Чайку. Однак, інтриги не відбулося – дубль Швеця, який забивав у кожному з таймів, дозволив господарям здобути другу перемогу у двох матчах. Тож, вінницька Нива і Лівий Берег поки йдуть без втрат. Кияни, взагалі, одноосібно очолили турнірну таблицю з дев’ятьма очками.