Головний тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував перемогу своїх підопічних у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із «ПСЖ» (1:0).

– Ми добре грали перші 25 хвилин і контролювали ситуацію. Але ми могли бути більш орієнтованими на ворота суперника.

Було відчуття, що команда дуже здивувалася, що так часто володіє м’ячем, а «ПСЖ» чомусь вважав за краще відійти назад. Я знав, що «ПСЖ» віддає перевагу глибокому захисту, але залишився здивований їх пасивністю. Вони сиділи дуже глибоко і ніби взагалі не мали наміру відбирати м’яч.

Перший тайм вийшов чудовим. Нам вдався старт другої половини, після чого у грі відновився баланс. Втім, обидва рази, коли суперник нам гостро загрожував, там був офсайд.

Загалом, ми зробили хорошу роботу. Це перший крок для виходу далі і тепер ми хочемо зробити другий”, – зазначив Нагельсман.