Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Астон Віллою» (3:1).

«Ми провели гарний матч. Найкращі моменти були у нас у другому таймі, після перерви ми грали краще, ніж у першому таймі. Нам здавалося, що ми заб’ємо ще більше, але ми пропустили, а за рахунку 3:1 у Прем’єр-лізі результат матчу не вирішено. Але ми провели дуже гарну гру.

Ми краще пресингували у другому таймі, дещо підкоригували, краще контролювали м’яч. Але пропустили через помилку. За рахунку 3:1 могло статися що завгодно. Але ми грали дійсно дуже добре.

Боротьба за чемпіонство? У «Арсеналу» є гра у запасі. Подивимося на ситуацію, коли позаду будуть усі тури чемпіонату. Ми поїдемо до Лондона, щоб спробувати там перемогти», – наголосив іспанець.