У Кубку ПФЛ зафіксована перша велика перемога

У неділю, 12 лютого, Чайка закривала другий тур змагань ПФЛ на стадіоні спорткомплексу Софіївський і здобула перемогу з рахунком 7:0 над Кременем. Гості переглядали у цьому матчі зовсім юних футболістів, а керував їхніми діями тренер Ярослав Здирко. І якщо у першому таймі гості стримували натиск більш досвідчених суперників і пропустили лише одного разу, то кінцівка другого тайму стала ударною для Чайки, які за 10 останніх хвилин забили чотири рази.

Кремінь не найкращим чином дебютував у цих змаганнях, а Чайка здобула свої перші три очки і готується до відповідального виїзду у Вінницю.

Зимовий кубок ПФЛ. Другий тур

Чайка – Кремінь – 7:0

Голи: Махонін, 4, Музиченко, 46, з пенальті, 88, Шакун, 49, Ндукве, 57, Дубілей, 77, 82.

Нереалізований пенальті Тищенко, 36 (Чайка).

Арбітр: Клим Заброда (Київ)

Після двох турів лідерами міжсезонних змагань є Лівий Берег та Нива Бузова (по шість очок), які зустрінуться в третьому турі у очному протистоянні.