Мадридський «Реал» очікувано обіграв «Аль-Хілаль» з Саудівської Аравії і виграв клубний ЧС – 5:3.

Клубний чемпіонат світу. Фінал.

«Реал» – «Аль-Хіляль» – 5:3

Вінісіус (13, 69), Вальверде (18, 58), Бензема (54) – Маріга (26), В’єтто (64, 79)

«Реал»: Лунін, Карвахаль (Вальєхо, 80), Рюдігер, Алаба, Камавінга, Модрич (Асенсіо, 74), Тчуамені (Себальос, 62), Кроос (Начо, 74), Вальверде, Бензема (Родріго, 62), Вінісіус

«Аль-Хіляль»: Аль-Маюф, Абдулхамід, Чан Хюн Су, Алі Аль-Булайхі, Халіфа Аль-Давсарі, Канно, Куельяр, Каррільо (Майкл, 75), Салем Аль-Давсарі (Нассер Аль-Давсарі, 75), В’єтто (Аль-Хамдан, 86), Марега (Ігало, 86)

Арбітр: Ентоні Тейлор (Англія)

Стадіон «Принц Мула Абдулла» (Рабат, Марокко).

Мадридська команда вийшла вперед уже на 13-й хвилині, коли Вальверде віддав на Бензема, той вивів Вінісіуса Жуніора на ударну позицію, а бразилець низом відправив м’яч у сітку.

Ще до того, як пройшла третина години від початку гри, рахунок став 2:0 завдяки Вальверде, який з льоту пробив точно в ціль вистрілом на добиванні.

Лунін пропустив перший гол в матчі на 26-й хвилині після того, як провалився захист Реала, і Марега потужно пробив повз українця.

Втім, мадридці довели рахунок до розгромного, коли спочатку відзначився Бензема, а потім дубль оформили Вальверде, Вінісіус і В’єтто — останній в складі Аль-Хіляля.