В межах товариського турніру Winter Cup 2023, який проходить у Туреччині, Ворскла у результативному матчі здолала естонську Левадію.

Winter Cup 2023, 1-й тур.

Ворскла Полтава, Україна – Левадія Таллінн Естонія  3 : 2.

Голи: Латіновіч 13 (авт.), Степанюк 40, Сефері 45 – Фелісіо 61, Фелісіо 64

Полтавська “Ворскла” здобула перемогу у першому турі товариського турніру Winter Cup, який у ці дні проходить у Туреччині. Полтавці здолали естонську “Левадію”.

До перерви полтавці повністю декласували свого суперника, завершивши тайм з перевагою у три голи. Проте у другій половині “Левадії” вдалося повернути інтригу в зустріч, забивши два голи у сьомому десятку хвилин. Але на повноцінний камбек естонців не вистачило.

Нагадаємо, що у першому матчі цього ж турніру “Верес” та “Полісся” розписали результативну нічию 3:3 у основний час з перемогою житомирян в серії пенальті.