5 лютого відбувся матч 7-го туру чемпіонату Паранаенсе (Бразилія) між «Корітібою» та «Атлетіко» Паранаенсе. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Під кінець матчу форвард «Корітіби» Алеф Манга вирішив, що може вдарити гравця «Атлетіко» Давіда Теранса. Але йому відразу ж прилетіла «відповідь» – Тьяго Гелено «вмазав» бразильцю. У результаті на полі почалася масова бійка, а потім одразу вісім гравців побачили перед собою червону картку від арбітра.

Футболіст київського «Динамо» Вітіньо, який на правах оренди виступає за бразильський «Атлетіко», і його партнер екс-легенда «Шахтаря» Фернандіньо не брали участі в цій сутичці. Вітіньо відіграв перший тайм, після чого був замінений, а Фернандіньо отримав жовту картку на 57-й хвилині. Цікаво, що Фернандіньо у цій бійці виступав у ролі миротворця.