Другий день відкритого кубку ПФЛ несподіванок не приніс

Перший тур Зимового кубку ПФЛ закривався двома матчами у неділю, п’ятого лютого. Вінницька Нива приймала вдома Окко з Харкова і на досвіді здобула перемогу. Якщо у першому таймі команди не зуміли забити, то по перерві нивівці свого досягли. Спочатку Загорулько на 55 хвилині був спритнішим за своїх візаві на другому поверсі 1:0. А за дві хвилини Швець вдало скористався передачею Страшкевича і з кута штрафної поставив остаточну крапку в матчі 2:0.

У другому матчі Дружба з Мирівки приймала на стадіоні Колос бузівську Ниву. Цей матч видався досить драматичним. Уже на старті поєдинку господарі зуміли відзначитися двічі, однак Головатенко, Семенець та двічі Євпак своїми голами здобули вольову перемогу для Ниви.

Нагадаємо, що в першому турі учора Лівий Берег мінімально обіграв Чайку, а Кремінь цього туру відпочивав.

Таким чином вінницька Нива, Лівий Берег та Нива з Бузової з перемогами у першому турі очолюють турнірну таблицю.