Після невеличкого відпочинку команда розпочала другий етап підготовки на зимових зборах у Туреччині спарингом проти ФК «Динамо» (Батумі).

«Олександрія» — «Динамо» 2:4 (0:2)

1 тайм: 1 Валентин Горох, 4 Владислав Бабогло, 7 Кирило Ковалець, 8 Артур Авагімян, 10 Максим Третьяков, 11 Денис Мірошніченко, 29 Андрій Цуріков, 91 Микола Михайленко, 95 Еміль Мустафаєв, 52 Гравець на перегляді, 53 Сергій Логінов

Запасні: 77 Микита Шевченко, 2 Олександр Мельник, 20 Артем Шулянський, 22 Данііл Скорко

2 тайм: 79 Георгій Єрмаков, 2 Олександр Мельник, 6 Кирило Дришлюк, 15 Вікентій Волошин, 17 Олег Кожушко, 20 Артем Шулянський, 21 Богдан Білошевський, 22 Данііл Скорко, 30 Юрій Копина, 37 Сергій Рибалка, 66 Валерій Бондаренко

Запасні: 77 Микита Шевченко, 8 Артур Авагімян, 27 Олександр Демченко, 95 Еміль Мустафаєв

Головний тренер: Руслан Ротань

Олександрійці домінували практично весь перший тайм. Стартові хвилини та кінцівка тайму були за гравцями «Динамо»: на 37 та 44 хвилинах вони забили (обидва голи зі стандарту).

На початку другого тайму, провівши хорошу атаку, ми забили, скоротивши відставання у рахунку. Голом відзначився Вікентій Волошин. Це сталося на 51 хвилині.

На 64 хвилині непорозуміння наших гравців у власному штрафному майданчику призвело до третього голу. Валерій Бондаренко віддав пас на Геогрія Єрмакова, який не встиг відреагувати, і м’яч закотився у ворота. Автогол.

На 79 хвилині чергова атака містян завершилася взяттям воріт. Олег Кожушко віддав чудовий пас на Сергія Рибалку. Той, з льоту, пробив прямо в сітку воріт — 2:3

На 85 хвилині футболісти «Динамо» збільшили відставання. Остаточний рахунок зустрічі — 2:4.