У черговому спарингу зустрічалися “Дніпро-1” та представник чемпіонату Казахстану “Атирау”. У минулому чемпіонаті “Атирау” посів 11 місце з 14 команд.

Олександр Кучер з перших хвилин випустив гравців, які отримували менше ігрової практики. Нападником сьогодні грав Володимир Танчик, для якого ця позиція є новою. До перерви було багато боротьби, але обмаль моментів. Запам’ятався лише удар Назаренка, який з вигідної позиції не влучив у площину воріт. Дніпряни контролювали м’яч, але по справжньому гольових моментів вони створити не змогли.

У другому таймі українці додали в активністі, почали домінувати на полі. Вже через чотири хвилини після поновлення гри Володимир Танчик асистував, а Ігор Когут пробив повз голкіпера – 1:0. У підсумку, матч завершився перемогою “Дніпра-1”.