Підопічні Юрія Калітвінцева продовжують свої турецькі збори.

“Полісся” сьогодні зіграло контрольний матч проти представника чемпіонату Узбекистану “Насафа”. “Насаф” завершив попередній чемпіонат своєї країни третім, тому у новому футбольному сезоні гратиме у кваліфікації Ліги чемпіонів АФК.

Здавалося, що перший тайм завершиться без голів. Проте, українці все ж змогли відзначитися до перерви. Василь Грицук наважився на удар з-за меж штрафної і влучив у верхній кут воріт. Шикарний удар на виконання вдався Василю – 1:0. З таким рахунком команди пішли на перерву.

У другому таймі футболісти “Насафа” додали в активності і досягнули свого на 78-й хвилині. Захист української команди провалився, а Сідіков реалізував вихід один на один. У підсумку, матч завершився результативною нічиєю – 1:1.