У понеділок, 30 січня, “Металіст 1925” провів свій черговий спаринг на турецькому навчально-тренувальному зборі.

Суперником харків’ян був болгарський “Хебир”, який є аутсайдером (передостаннє місце у таблиці) місцевого чемпіонату.

Харків’яни виглядали краще за суперника і закономірно перемогли – Ногейра і Островський забили по голу, на що болгари під завісу матчу відповів голом з пенальті.

2:1 на користь харків’ян. Свій наступний спаринг “Металіст 1925” проведе 3 лютого проти північномакедонського “Гостивару”.

“Металіст 1925” – “Хебир” 2:1

Голи: Ногейра 35, Островський 57 – Хамдієв 85 (з пенальті)

“Металіст 1925” (1 тайм): Сидоренко, Жичиков, Ткачук, Безуглий, Коваленко І., Габелок(к), Дмитренко, Казаєс, Бичек, Ногейра, Чирук

“Металіст 1925” (2 тайм): Коваленко М., Капінус, Шершень, Курило, Рудавський, Мартинюк, Русин, Обінайя, Кравченко, Ременюк, Островський