У Кубку Іспанії з футболу стартувала стадія 1/4 фіналу.

Першим півфіналістом розіграшу стала «Барселона», яка здолала «Реал Сосьєдад» з рахунком 1:0, передає Укрінформ.

Автором вирішального голу на арені «Камп Ноу» у Барселоні став Усман Дембеле, який відзначився на 52-й хвилині зустрічі.

Гості перед перервою залишилися у меншості — на 40-й хвилині червону картку отримав Браїс Мендес (40).

1/4 фіналу Кубка короля. Барселона. “Камп Ноу”

“Барселона” – “Реал Сосьєдад” – 1:0

Гол: Дембеле, 52

«Барселона»: тер Штеген – Кунде, Араухо, Крістенсен (Маркос Алонсо, 90+1), Бальде (Рафінья, 77) – Педрі (Кесьє, 77), Бускетс, де Йонг – Дембеле, Левандовський, Гаві (Фаті, 84)

“Реал Сосьєдад”: Реміро – Елустондо, Субельдія, Ле Норман, Ріко (Муньос, 46) – Браїс Мендес, Субіменді, Марін (Наварро, 78) – Оярсабаль (Барренечеа, 46) – Кубо (Оласагасті, 78), Серлот (Карлос Фернандес, 87)

Попередження: Бускетс, 56, Педрі, 59 – Браїс Мендес, 38, Субіменді, 66

Ще три путівки до півфіналу Кубка Іспанії розіграють «Осасуна» та «Севілья», «Валенсія» та «Атлетик» (Більбао), мадридські «Реал» та «Атлетико».