Луганська “Зоря” здобула першу перемогу на тренувальному зборі в Туреччині. Суперником команди Патріка ван Леувена був словенський “Копер”.

У першій половині гри глядачі голів не побачили. А ось у другому таймі українському клубу вдалось вразити ворота суперника. На 51-й хвилині зустрічі одинадцятиметровий реалізував орендований у київського “Динамо” хавбек Володимир Бражко.

Сьогодні “Зоря” повинна зіграти ще один контрольний матч. Чорно-білі зустрінуться з болгарським клубом “Септемврі”. Стартовий свисток арбітра прозвучить о 16.00.

Нагадаємо, раніше луганці зіграли свій перший спаринг на турецькому зборі. Команда під керівництвом нідерландського фахівця мінімально програла “Локомотиву” з Пловдіва (0:1).