Криворізький «Кривбас» зіграв перший у 2023 році матч. На другому зимовому зборі у турецькому Белеку команда Юрія Вернидуба протистояла болгарському «Хебиру».

Суперник виступає у елітному дивізіоні чемпіонату Болгарії.

Простріл з правого флангу на 36 хвилині замкнув з близької відстані Валпурт – 0:1. Щоправда, на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Микитишин виконав хорошу подачу з глибини, а Банада виграв другий поверх й сильно пробив головою у ближній кут – 1:1. Є перший гол криворіжців у контрольних матчах у 2023 році!

Наприкінці матчу одна з рідких атак суперника закінчилась пенальті й голом у ворота «Кривбасу». Кілєвий порушив правила у власному карному майданчику, а Ісуф реалізував 11-метровий удар. Хоча Кліщук майже дістав мʼяча. 1:2.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Хебир» (Пазарджик, Болгарія) – 1:2 (1:1)

Голи: Арсеніо Валпурт, 36 (0:1). Євген Банада (Артур Микитишин), 45 (1:1). Архан Ісуф, з пенальті, 85 (1:2).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський (к) (Андрій Кліщук, 46) – Андрій Понєдєльнік (Євген Опанасенко, 46), Вʼячеслав Рябов, Тимур Стецьков (Данило Бескоровайний, 46), Володимир Якімець – Максим Задерака (Арсеній Кілєвий, 72), Дмитро Хомченовський (Клім Приходько, 46), Микита Татарков (Тимур Кораблін, 46), Євген Банада (Владислав Семотюк, 46), Артур Микитишин (Захар Карпусь, 46) – Роман Дебелко (Денис Устименко, 46; Антон Циганков, 72).