21 січня, 17:00. “Олімпійський” (Лондон)
Головний арбітр: Стюарт Еттвелл
Пряма трансляція: Setanta Sports

Вест Гем

Підопічні Мойеса продовжують котитися вниз. Ще трохи і шотландець взагалі може позбутися своєї посади. На даний момент команда перебуває ще нижче, ніж тоді, коли (у грудні 2019-го) Давід опинився на чолі “Вест Гема”. Якраз у той період “молотобійці” боролися за виживання, проте не були в зоні вильоту. Тепер ж лондонці посідають 18-те місце, нехай і до рятівного 17-го всього одне очко.

Востаннє “Вест Гем” перемагав в АПЛ ще у жовтні минулого року. Після цього смак звитяг “молотобійці” мали тільки в Лізі Конференцій та у Кубку Англії. Ось нещодавно (7 січня) гол Бенрахми приніс мінімальну перемогу над “Брентфордом”. А ось в АПЛ в активі підопічних Мойеса одне очко в семи матчах. Тільки “Лідс” не зміг обіграти лондонців. До речі, в минулому поєдинку “Вест Гем” поступився “Вулвергемптону”, і “вовки” за рахунок цих трьох очок обігнали “молотобійців” і опустили їх у зону вильоту. Зараз команда шотландського спеціаліста далеко не в найкращому стані.

Кадри господарів

Трьоє гравців перебували у лазареті “Вест Гема” перед цим матчем. Точно не зіграють Корне і Скамакка через травми. Участь Ареола під питанням – у нього ушкодження стегна. Але француз і так другий голкіпер команди.

Евертон

У “ірисок” ситуація не набагато краща. Можна навіть сказати, що гірша, адже наразі підопічні Лемпарда перебувають на одну сходинку у турнірній таблиці нижче за “Вест Гем”. У команд однакова кількість очок, однак додаткові показники кращі саме у лондонців. До відставки ближчий якраз Лемпард (якщо ми граємо у гру “кого ж швидше звільнять”).

Останнє перемога “Евертона” датується тим ж період, що і у “молотобійців”: серединою жовтня. Однак в чемпіонаті “іриски” більш продуктивні: набрали два очки за наступні сім турів. Однією із нічиїх був рівний результат проти “Манчестер Сіті” на “Етіхаді”. Ті 1:1 на табло дорівнювали перемозі для команди Лемпарда. Однак далі стало все на свої місця: три поразки поспіль, у тому числі виліт з Кубка Англії від МЮ та негативний результат проти останнього “Саутгемптона”.

Кадри гостей

У “ірисок” трохи більше втрат. Наразі поза грою четверо футболістів: Гарнер, Кін, Паттерсон і Таунсенд. Добре для Лемпарда, що Івобі повернувся у стрій і повторно не травмувався у попередньому поєдинку.

Останні п’ять матчів Вест Гема і Евертона
Останні п’ять зустрічей господарів

14.01. Вулвергемптон – Вест Гем 1:0 (АПЛ)
07.01. Брентфорд – Вест Гем 0:1 (Кубок Англії)
04.01. Лідс – Вест Гем 2:2 (АПЛ)
30.12. Вест Гем – Брентфорд 0:2 (АПЛ)
26.12. Арсенал – Вест Гем 3:1 (АПЛ)

Останні п’ять зустрічей гостей

14.01. Евертон – Саутгемптон 1:2 (АПЛ)
06.01. Манчестер Юнайтед – Евертон 3:1 (Кубок Англії)
03.01. Евертон – Брайтон 1:4 (АПЛ)
31.12 Манчестер Сіті – Евертон 1:1 (АПЛ)
26.12. Евертон – Вулвергемптон 1:2 (АПЛ)

Цифри і факти

• За 19 матчів цього чемпіонату обидві команди набрали по 15 очок і забили по 15 голів.
  • “Вест Гем” найменше пропустив серед команд з нижньої половини турнірної таблиці (25). У “Евертона” на один пропущений гол більше.
  • “Іриски” забили в п’яти останніх матчах на “Олімпійському”.
  • І “молотобійці”, і “іриски” – найгірші за результативністю у першому таймі у цьому сезоні (по шість голів кожен).