Підопічні Ігоря Москвичова провели свій перший матч на хорватському турнірі Umag Nations Cup 2023, в якому протистояли команді Франції.

Пропустивши першими, синьо-жовті вже до перерви змогли повести в рахунку. Але, на жаль, у другому таймі французам вдався спурт, коли вони засмутили нашу команду тричі поспіль — 4:2. Утім, треба віддати українській збірній належне — вона не знітилася й наприкінці зустрічі змогла вирівняти становище. 4:4 — зважаючи на хід поєдинку, не найгірший його підсумок.

Попереду на українців очікують матчі проти Словенії (19 січня, початок — о 16.00 за київським часом) та Італії (20 січня, початок — о 19.00).

Турнір серед юнацьких збірних із футзалу Umag Nations Cup 2023

Франція (U-19) — Україна (U-19) — 4:4 (1:2)

Голи: Лемойн (12), Куяте (31), Бульбуль (33), Ерраддаф (33) — Тютюрай (16), Запорожан (20), Рибіцький (37, 38).