У фіналі Суперкубка Іспанії мадридський Реал зазнав поразки від Барселони.

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь каталонців. Український голкіпер Реала Андрій Лунін увесь матч провів на лаві запасних.

Суперкубок Іспанії
Фінал, 15 січня
Реал – Барселона 1:3 (0:2)

Голи: 0:1 – 33 Гаві, 0:2 – 45 Левандовський, 0:3 – 69 Педрі, 1:3 – 90+3 Бензема/

У першому таймі “синьо-гранатові” двічі вразили ворота суперника. На 33-й хвилині Гаві вивів каталонців уперед після передачі Роберта Левандовські. А перед перервою учасники результативної атаки помінялися ролями – іспанець асистував, а польський форвард відзначився голом.

У другій половині зустрічі “Барселона” зробила рахунок розгромним. На 69-й хвилині Педрі відправив третій м’яч до сітки воріт мадридців.

Єдине, на що вистачило “вершкових”, це гол Каріма Бензема на 90+3-й хвилині. Отже, саме “Барселона” стала володарем Суперкубка Іспанії, а Хаві виграв перший трофей на чолі каталонського клубу.

Нагадаємо, що у півфіналі Реал у серії пенальті обіграв Валенсію, а Барселона також у серії післяматчевих пенальті була сильнішою за Бетіс.