Головний тренер «Евертона» Френк Лемпард прокоментував поразку своєї команди від «Саутгемптона» (1:2) у матчі 20-го туру АПЛ. Слова наставника приводить ВВС.

Наша пристрасть не підлягає сумніву. Це була важка гра, тому що дві команди боролися за очки, перебуваючи не там, де хотіли б бути. У нас були свої шанси, але ми ними не скористалися. Це невдалий день. Ми повинні взяти на себе відповідальність, в першу чергу я сам. Ми повинні робити краще.

У першому таймі ми були в порядку. Ми грали досить прямолінійно і мали уявлення про те, що ми хотіли зробити. Я сказав гравцям: «Це не величезна тактична гра, нам просто потрібно згуртуватися і докласти зусиль». Тутешні фанати відносяться до цього з розумінням. Гол після перерви змінив хід гри.

Коли ви беретеся за цю роботу, ви розумієте її природу. Я хочу, щоб тут все було правильно. Постараюся зробити все, що в моїх силах. У минулому році у нас були дивовижні часи, коли ми не лягали спати, коли люди думали, що ми вилетимо.