Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі оцінив перемогу своєї команди над «Наполі» (1:0) у Серії А.

«Джеко грає дуже добре, ми працюємо з ним разом в «Інтері» півтора роки. У нього є техніка, міць та багато інших якостей.

Перемога над «Наполі», який був єдиним без поразок у європейських топ-лігах, однозначно надасть нам величезного заряду впевненості. Я дуже пишаюся хлопцями, бо вони допомагали один одному на полі. На них було приємно дивитись, вони показали відмінну гру для вболівальників.

Ближче до кінця першого тайму ми стали глибше оборонятися і дозволяли «Наполі» більше володіти м’ячем. При цьому до перерви ми могли забити три голи. А так, ми зберігали організованість та концентрацію усі 95 хвилин.

Ми підготувалися до цієї гри якнайкраще, і це було великим досягненням, тому що перемога над «Наполі» прямо зараз має надати нам більшої впевненості в майбутньому».