Головний тренер «Евертона» Френк Лемпард прокоментував поразку 1:4 від «Брайтона» в АПЛ.

«Я дуже незадоволений, таке відчуття було навіть у першому таймі. Загалом гра була досить рівною, а потім три голи за шість хвилин та помилки в обороні, це закінчило матч.

4-0 – гра закінчена. Ці шість хвилин з індивідуальними помилками та проблемами колективного захисту були абсолютно ключовими.

З точки зору володіння гра була рівною. Вони влучили у каркас і забили після нашої помилки. У нас же був хороший шанс Івобі.

Ми всі разом, це не питання гніву. Ми розчаровані, хочемо перемагати.

Тиск? Ви повинні звикнути до цієї посади, ніхто не збирається вигравати щотижня. Маємо повернутися до роботи, все ось так просто. Я – тренер АПЛ, тиск на цій роботі є завжди», – зазначив Лемпард.