Відбулися матчі 16 туру чемпіонату Франції.

Ліга 1, 16 тур

Клермон – Лілль 0:2

Голи: Гомес, 67 (з пенальті), Байо, 90+4

Статистика ударів у першому таймі матчу Клермон – Лілль (1:9) говорила сама за себе. Команда Паулу Фонсеки мала велику перевагу, але їй ніяк не вдавалося зламати ворота суперника. Це вдалося зробити лише на 67-й хвилині, коли польський захисник господарів Матеуш Ветеска невдало зіграв у своєму штрафному майданчику та порушив правила проти Анхеля Гомеса. Англієць виграв конкуренцію за право виконати вирок у Ремі Кабелля – і реалізував пенальті. Гості добили свого суперника вже у компенсований час – Байо розписався у воротах своєї колишньої команди після вилучення Максиміліано Кофріє. Так Лілль здобув свою дев’яту перемогу у цьому чемпіонаті і щонайменше тимчасово випередив Лор’ян у турнірній таблиці.