“Ліверпуль” уперше цього сезону здобув три перемоги поспіль, що дозволило “червоним” трохи скоротити відставання від четвірки лідерів. Від місця, яке дає право зіграти в Лізі чемпіонів, відділяє п’ять очок і одна гра в запасі.

2022-23, Чемпіонат Англії

Астон Вілла – Ліверпуль 1:3 (0:2)
Голи: Салах, 5 (0:1); ван Дейк, 37 (0:2); Воткінс, 59 (1:2); Байчетич, 81 (1:3)

Легкою прогулянкою матч у Бірмінгемі не назвеш. І це попри те, що “Ліверпуль” забив швидкий м’яч і ще до перерви подвоїв свою перевагу. Обидва рази “червоним” вдалося втілити у голи розіграш кутового. Причому в цих атаках Салах записав на свій рахунок гол та результативну передачу.

Але після перерви “Астон Вілла” стала активніше грати в атаці, що дало плоди наприкінці чверті години, коли Воткінс замкнув ударом головою діагональ з правого флангу. Господарі продовжували атакувати, хоч і не часто навантажували справжньою роботою Алісона. А на 81-й хвилині питання про переможця було остаточно зняте. Байчетич скористався невпевненою грою голкіпера “Астон Вілли” та втретє вразив ворота господарів – 3:1 на користь “Ліверпуля”.