Головний тренер “Манчестер Сіті” Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу над “Ліверпулем” (3:2) у домашньому матчі 1/8 фіналу Кубка англійської ліги.

“Після чемпіонату світу та довгої перерви у грі обидві команди показали неймовірний рівень та інтенсивність. “Ліверпуль” – складний суперник, коли вони грають добре, вони знищують вас. Це була гарна та захоплююча гра. Великий комплімент гравцям за те, як вони грали.

Кевін [Де Брейне] грав із вогнем у собі. Скільки років він тут? Сім чи вісім років? Він абсолютна легенда, і я завжди підштовхую його до пошуку цього вогню.

Коул Палмер грав дуже добре, особливо у першому таймі. Судячи з того, як Ріко Льюїс грав проти “Ліверпуля”, з тими зірками, які у нас є попереду, нам неймовірно пощастило, що у нас є цей гравець на наступне десятиліття. Сподіваюся, клуб зможе його прийняти. Гра, в яку він грав, була винятковою”, – цитує Гвардіолу Sky Sports.