Збірна Аргентини переграла Нідерланди у серії пенальті та вийшла до півфіналу ЧС-2022

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Аргентини святкувала перемогу над Нідерландами.

Чемпіонат світу. 1/2 фіналу.

Нідерланди – Аргентина – 2:2. пен. 2:4

Вегхорст (83, 90+11) – Моліна (35), Мессі (73, пенальті)

Тімбер (43), Вегхорст (45+2), Депай (76), Бергейс (88), Ван Дейк (90+4), Монтьєль (109) – Акунья (43), Ромеро (45), Е.Мартінес (76), Паредес (89), Мессі (90+10), Отаменді (90+12), Песселья (112)

Нідерланди: Нопперт, Тімбер, ван Дейк, Аке, Думфріс, Блінд (Л.де Йонг, 64), де Рон (Копмайнерс, 46), Ф.де Йонг, Гакпо (Ланг, 113), Депай (Вегхорст, 78), Бергвейн (Бергейс, 46)

Запас: Бейло, Пасвер, де Лігт, де Врей, Фрімпонг, Маласіа, Тейлор, Сімонс, Классен, Ланг, Янссен

Аргентина: Е.Мартінес, Моліна (Монтьєль, 106), Ромеро (Песселья, 78), Отаменді, Лісандро Мартінес (Ді Марія, 112), Акунья (Тальяфіко, 78), Де Пауль (Паредес, 67), Фернандес, Мак Аллістер, Х.Альварес (Лаутаро Мартінес, 82), Мессі

Запас: Рульї, Армані, Фойт, Г.Родрігес, Альмада, Паласіос, Ді Марія, Гомес, Дібала, Корреа

Арбітр: Антоніо Лаос (Іспанія)

Стадіон «Лусаїл Айконік» (Лусаїл, Катар)

На 35-ій хвилині матчу Моліна отримав у штрафному майданчику точну передачу від Мессі та переграв голкіпера результативним ударом у лівий кут воріт – 1:0.

У середині другого тайму матчу Мессі небезпечно пробивав – м’яч пролетів трішки вище перекладини.

А на 73-ій хвилині Дамфріс виконав підніжку гравцю Аргентини і рефері Антоніо Матеу Лаос зафіксував порушення правил. Аргентина отримала можливість пробити пенальті – його реалізував Мессі, подвоївши рахунок. На 83-ій хвилині матчу збірна Нідерландів один гол відіграла – відзначився Вергхорст.

На 11-ій компенсованій хвилині збірна Нідерландів зрівняла рахунок (відзначився Вергхорст, який оформив дубль) та перевела гру у додатковий час.

У додаткових таймах забитих голів не було. Переможець матчу був визначений у серії пенальті – перемогу здобула збірна Аргентини, яка стала другим півфіналістом турніру. У матчі 1/2 фіналу, який відбудеться 13 грудня, Аргентина зіграє з Хорватією, яка раніше у серії пенальті здолала Бразилію.

Сапотюк Юрій

Віктор Скрипник: Дуже прикро, не хочеться програвати, але у нас  ще 4 гри, все ще в наших руках

Головний тренер «Металіста 1925» Віктор Скрипник прокоментував поразку від «Кривбаса» (0:3) у 26-му турі УПЛ. Читати далі

7 години ago

Гравець олімпійської збірної України відзначився першим голом у чемпіонаті Польщі

Український лівий захисник Шльонська Єгор Маценко, який є вихованцем київського Динамо, відзначився своїм першим голом…

Юрій Вернидуб: Могли ще забити, моментів було вдосталь, трошки, може не пощастило

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував перемогу над «Металістом 1925» (3:0) у 26-му турі УПЛ. Читати далі

Гвардіола встановив рекорд перемог в перших 300 матчах АПЛ

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола здобув 221 перемогу в перших 300 матчах в АПЛ. Читати далі

ПСЖ став чемпіоном Франції, навіть не виходячи на поле

Ліон переграв Монако (3:2) у 31 турі чемпіонату Франції.Читати далі

Юрій Мороз: Кожен зробив свій внесок у перемогу на турнірі в Естонії

Юнацька збірна України U-16 з футболу стала в Естонії переможцем Турніру розвитку УЄФА. 28 квітня,…