У матчі третього туру групи G чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Швейцарії святкувала перемогу над Сербією.

Чемпіонат світу 2022. Група G. 3-й тур

Сербія – Швейцарія – 2:3

Митрович, 27, Влахович, 35 – Шакірі, 20, Емболо, 44, Фройлер, 48

С. Мілінкович-Савич, 47, Павлович, 56, Гудель, 81, Митрович, 82, Міленкович, 90+5 – Відмер, 15, Варгас, 34, Джака, 90+5, Шер, 90+9

Сербія: В.Мілінокович-Савич, Павлович, Міленкович, Велькович, Митрович, Тадич (Джуричич, 78), Живкович (Радоньїч, 78), Лукич, Костич, С.Мілінкович-Савич (Максимович, 68), Влахович (Йович, 55).

Запасні: Бабич, Груич, Гудель, Джуричич, Дмитрович, Ілич, Лазович, Митрович, Младенович, Райкович, Рачич, Еракович.

Швейцарія: Кобіль, Відмер, Аканджі, Емболо (Окафор, 90+6), Фройлер, Джака, Шер, Родрігес, Соу (Фернандес, 68), Варгас (Фасснахт, 83), Шакірі (Закарія, 69).

Заміни: Кюмарт, Окафор, Омлін, Рідер, Сеферович, Фернандес, Фрай, Штеффен, Ебішер, Яшарі.

Арбітр: Ф. Рапалліні (Аргентина).

У середині першого тайму матчу команди обмінялися забитими голами. З передачі Соу Шакірі відкрив рахунок на 20-ій хвилині. Через шість хвилин Тадич асистував Мітровичу, який відновив рівновагу у рахунку.

На 35-ій хвилині матчу серби вийшли вперед – відзначився Влахович. Наприкінці першого тайму зустрічі Емболо зрівняв рахунок.

Варгас віддав передачу на Фройлера, який з меж штрафного майданчика холоднокровно, з близької відстані, відправив м’яч у сітку – 2:3.

Наприкінці матчу Фернандеш не переграв голкіпера сербів, програвши йому дуель. Матч завершився з рахунком 3:2. Завдяки здобутим трьом очкам збірна Швейцарії  з другого місця вийшла до плей-оф ЧС-2022.