У матчі третього туру групи Е чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Німеччини святкувала перемогу над Коста-Рикою.

Чемпіонат світу. Група Е. 3 тур.

Коста-Ріка – Німеччина – 2:4

Техеда (58), Варгас (70) – Гнабрі (10), Хаверц (73, 85), Фюллькруг (89)

Дуарте (77)

Коста-Ріка: Навас, Дуарте, Вастон, Варгас, Фуллер (Беннетте, 74), Ов’єдо, Борхес, Техеда (Контрерас, 93), Агілера (Салас, 46), Кемпбелл, Венегас (Матаррітас, 74).

Німеччина: Нойер, Зюле (Гінтер, 93), Рюдігер, Раум (Гьотце, 67), Кімміх, Гюндоган (Фюллькруг, 55), Горецка (Клостерман, 46), Мусіала, Гнабрі, Сане, Мюллер (Хаверц, 67).

Арбітр: Стефані Фраппар (Франція)

Стадіон «Ель-Байт» (Ель-Хаур, Катар)

На старті матчу Мусіала загрожував воротам Коста-Рики, але не вдало. А на 10-ій хвилині німці свого досягли. З передачі Раума Гнабрі з близької відстані головою пробив у правий нижній кут воріт – 1:0.

На 14-ій хвилині матчу Навас потягнув удар Горецки. Перед перервою Мусіала та Гнабрі пробивали по воротах суперника, але в обох випадках не влучно.

Матч завершився з рахунком 4:2. Здобуті три очки не дозволили збірній Німеччини вийти до плей-оф ЧС-2022. Іспанія разом з Японією, якій програла, вийшли з групи. Німці стали третіми у групі.