У матчі третього туру групи С чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Мексики переграла Саудівську Аравію.

У середині першого тайму зустрічі Пінеда мав стовідсоткову нагоду забити. Він впритул пробив зльоту в лівий нижній кут воріт, але Мохаммед Аль-Оваїс був пильний і виконав чудовий сейв.

На старті другого тайму матчу Мартін після передачі Монтеса переправ м’яч у порожні ворота – 1:0.

Через 5 хвилин Чавес завдав ефектного та потужного удару, виконуючи штрафний з далекої відстані. М’яч влучив у праву дев’ятку, без шансів для голкіпера – 2:0.

Мартін та Лосано втратили чудові можливості збільшити рахунок у зустрічі. У компенсовані хвилини матчу Бахебрі виконав вдалу передачу в штрафний майданчик, де нею скористався Аль-Давсарі, пробивши низом по центру воріт – 1:2.

Матч завершився з рахунком 2:1. Ці здобуті три очки не допомогли збірній Мексики вийти до плей-оф ЧС-2022. Мексиканці посіли третє місце, вперед пропустивши Польщу.