У матчі третього туру групи В чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Англії святкувала впевнену перемогу над Вельсом.

Чемпіонат світу. Груповий етап. Група В. 3-й тур.

Уельс – Англія – 0:3

Рашфорд (50, 68), Фоден (52)

Джеймс (29), Ремзі (61)

Уельс: Уорд, Ампаду, Девіс (Моррелл, 59), Родон, Мефам, Вільямс (Робертс, 36), Аллен (Колдвелл, 81), Ремзі, Мур, Бейл (Джонсон, 46), Джеймс (Вілсон, 77).

Англія: Пікфорд, Магуайр, Стоунз, Вокер (Александер-Арнольд, 57), Шоу (Тріпп’єр, 65), Беллінгем, Хендерсон, Райс (Філліпс, 58), Фоден, Рашфорд (Гріліш, 76), Кейн (Вілсон, 58).

Арбітр: Славко Вінчич (Словенія)

Стадіон: «Ахмед бін Алі» (Ар-Райян)

На початку другого тайму матчу англійці забили два голи. Рашфорд виконав штрафний удар з межі карного майданчика – обвів стінку та змусив капітулювати голкіпера суперника.

Через дві хвилини Кейн, після метушні в штрафному майданчику, зумів прокинути м’яч Фодену, який відправив шкіряного в лівий кут воріт – 2:0.

А на 68-ій хвилині матчу Рашфорд здійснив чудовий індивідуальний прохід та пробив з меж штрафного майданчика – 3:0.

Матч завершився з рахунком 3:0. Ця перемога дозволила англійцям виграти групу В та з першого місця вийти до плей-оф ЧС-2022.