У матчі третього туру групи А чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Катару зазнала поразки від Нідерландів.

Чемпіонат світу. Груповий етап. Група A. 3-й тур.

Нідерланди – Катар – 2:0

Гакпо, 26, Ф. де Йонг, 49

Аке, 52

Нідерланди: Нопперт – Аке, ван Дейк, Тімбер,– Блінд, Ф. де Йонг (Тейлор, 86), де Роон (Копмейнерс, 82), Думфріс – Классен (Бергейс, 66) – Депай (Янссен, 66), Гакпо (Вегхорст, 82).

Запасні: Пасвер, Бейлов, де Лігт, де Врей, Бергвейн, Л. де Йонг, Ланг, Маласія, Вегхорст, Сімонс, Фрімпонг.

Катар: Баршам – Ахмед, Абделькарім Хассан, Хоухі, Мігел, Мухаммад (Хідір, 85) – Хатім (Алаельдін, 85), Модібо (Будьяф, 64), Аль-Хайдос (Асад, 64) – Афіф, Алі (Мунтарі, 64).

Запасні: Аль-Шеєб, Юсеф Хассан, Ваад, Сальман, Нішам, Мунір, Аль-Хаджрі, Аль-Хадрамі, Абдулрахім, Габер, Тарек.

Арбітр: Бакарі Гассама (Гамбія).

Стадіон: «Аль-Байт» (Ель-Хауре, Катар).

На 26-ій хвилині матчу Нідерланди вийшли вперед. Гакпо чудово зіграв у завершальній стадії атаки: отримавши в штрафному майданчику  передачу Классена,  відправив м’яч під праву штангу воріт катарців.

На старті другого тайму Френкі де Йонг  опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м’яч у штрафному майданчику та безжально відправив його в правий кут воріт – 2:0.

Для катарців це третя поразка у трьох матчах домашнього чемпіонату світу. Нідерланди ж вийшли до плей-оф турніру з першого місця.