Печерський суд обрав президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці з можливістю внесення 9 мільйонів 880 тисяч гривень застави.

При цьому, як повідомив юрист у справі УАФ Денис Бугай у коментарі “Українській правді”, заставу за Павелка вже внесли.

“Сьогодні було засідання Печерського суду. На жаль, суд не прислухався до наших аргументів і ухвалив рішення про арешт з можливістю внесення застави. Запорука вже сплачена. Вона сплачена УАФ. Зараз завершуються юридичні процедури з підтвердження платежу. І сподіваємося, що невдовзі Павелко з’явиться у в офісі УАФ і продовжить виконання своїх обов’язків”, – заявив Бугай.

За словами Бугая, термін арешту становив 2 місяці, а застава 9 мільйонів 880 тисяч гривень.

Юрист додав, що зараз Павелко перебуває у Головному управлінні свідків поліції у слідчого. УАФ чекає, що “через кілька годин” питання із заставою вирішиться і Павелка відпустять.

“Слідство заявляє, що є заволодіння коштами УАФ. Це неправда. Кошти, про які йдеться, – це була виплата за послуги, які надавав УАФ відомий футбольний суддя П’єрлуїджі Колліна. Вони мали всі ці докази, але ці докази до суду не передали, а сховали.

Це кримінальне провадження більше 3 років розслідувалося НАБУ, і Офіс генерального прокурора дійшов висновку ще рік тому, що якихось ознак злочину з боку Павелка немає, і передав цю справу до поліції. І ось минув рік – і чомусь ні з того ні з сього, без будь-яких додаткових дій було пред’явлено цю підозру. Крім того, у справі немає експертизи”, – сказав юрист.

Бугай також наголосив, що йдеться не про державні кошти, а про гроші Федерації, тому що “за останні 7 років Федерація не отримувала жодного бюджетного фінансування”. До того ж, за його словами, у справі немає потерпілого.

Бугай уточнив, що йдеться про провадження про можливу корупцію ФФУ під час будівництва футбольних полів, яке Національне антикорупційне бюро розслідувало у 2018 році.

Він додав, що в рамках цього розслідування днями Павелко та генеральний секретар УАФ Юрій Записоцький отримали підозри вже у нібито розкраданні коштів.

Від admin1