У неділю, 27 листопада, зіграли 6 поєдинків чемпіонату України серед команд Першої ліги. Епіцентр впевнено переміг Прикарпаття, а Скорук з таким же рахунком 2:0 здолав Полтаву. Кремінь, Нива і ЛНЗ влаштували розгроми.

Перша ліга, 15 тур

Карпати Львів – Полісся Житомир– 1:2

Голи: Тарануха, 48 – Янаков, 14, Морозко, 56

Вилучення: Лень, 30 (Карпати)

Буковина Чернівці – Нива Тернопіль – 0:3

Голи: Козак, 4, 85, Проців, 90+3

Нереалізований пенальті: Різник, 45 (Нива)

Вже на початку зустрічі гості продемонстрували своє бажання здобути три очки і зняти всі питання про долю четвертого місця. На четвертій хвилині 21-річнйи хавбек Богдан Козак відкрив рахунок у матчі. Для Богдана це дебютний гол у нинішньому сезоні. Ще до перерви чудову можливість збільшити свою перевагу мали підопічні Задорожного, але Різник з пенальті пробив вище воріт. Відгратися у другому таймі чернівчани не змогли. До того ж, наприкінці зустрічі свій другий гол у матчі забив Козак, а у компенсованйи час чудовий удар з-за меж штрафної вдався Проціву.

Таким чином, “Нива” завершує 2022 рік на четвертому місці і навесні гратиме у чемпіонському раунді.

Епіцентр Дунаївці – Прикарпаття Івано-Франківськ – 2:0

Голи: Буряк, 42, Гірний, 88 (пен)

Гості лише у випадки перемоги та втрати очок “Ниви” могли піднятися на четверте місце. Проте, у цей день все було проти іванофранківців. “Нива” у паралельному матчі забила швидкий гол, а саме “Прикарпаття” пропустило наприкінці зустрічі. На 42-й хвилині відзначився Руслан Буряк. На 88-й хвилині Гірний з пенальті встановив остаточний результат.

“Прикарпаття” так і не змогло поборотися за топ-4. За рівнем гри команда поки що не заслуговує на участь у чемпіонському раунді, адже треба додавати у багатьох компонентах.

ЛНЗ Черкаси – Гірник-Спорт Горішні Плавні 5:0

Голи: Тищенко, 32, 81, 89, Долінський, 45, Сторчоус, 78-пен.

Початок зустрічі відклали на 20-ть хвилин через сніх у Черкасах. Командам довелося грати на засніженому газоні, але це не завадило господарям забити двічі у першому таймі. Ще до перерви відзначилися Тищенко та Долінський. Після перерви футболісти “ЛНЗ” забили ще три голи. Хет-трик в свій актив записав Тищенко, а також відзначився Сторчоус. Вперше у сезоні черкащани забивають більше трьох голів.

Скорук Томаківка – СК Полтава – 2:0

Голи: Перебора, 45+5, Шмигельський, 68.

У першому тайму складно було віддати ініціативу одній із команд. Вся основна боротьба йшла у центрі поля. Здавалося, що до перерви голів не буде, але на четвертій компенсованій хвилині господарі відкрили рахунок. Мішуренко п’ятою скинув, а капітан “Скорука” Перебора розстріляв ворота -1:0. Після перерви Богдан Шмигельський встановив остаточний результат у нашому матчі – 0:2.

Кремінь Кременчук – ФК Чернігів – 3:0

Голи: Галата, 52, 56, 88

У цьому матчі вирішувалася доля чемпіонського раунду. На перерву команди пішли без голів. Проте, все змінилося вже на початку другого тайму. Хет-трик Дениса Галати дозволив “Кременю” здобути надважливу перемогу. Таким чином, підопічні Романа Локтіонова завершить цю частину сезону на третьому місці, яка дозволить команді навесні грати у чемпіонському раунді. Варто подякувати “Чернігову” за боротьбу. Досить непогано виступив новачок Першої ліги в осінній частині сезоні.