У матчі другого туру групи С чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Аргентини святкувала перемогу над Мексикою.

У першому таймі матчу мексиканці старалися ні в чому не поступатися аргентинцям. Тайм запам’ятався лише порушення правилами, які були винагороджені жовтими картками.

А єдиний небезпечний момент стався перед перервою – Вега ударом зі штрафного спрямував м’яч у ліву дев’ятку, але голкіпер Аргентини Мартінес у стрибку виконав сейв.

А у середині другого тайму зустрічі Ді Марія віддав передачу на Мессі, який чудово пробив за межі штрафного майданчика – 1:0.

На 87-ій хвилині Фернандес подвоїв рахунок, пробивши під перекладину воріт мексиканців. Фернандесу асистував Мессі – 2:0. Цей рахунок до завершення матчу не змінився.

Для збірної Аргентини це перші здобуті очки на ЧС-2022. Нагадаємо, у першому турі Аргентина сенсаційно поступилася Саудівській Аравії (1:2). Сьогодні, 26 листопада, у групі С вже відбувся матч, в якому збірна Польщі переграла Саудівську Аравію (2:0).

У третьому турі чемпіонату, 30 листопада, збірна Польщі зіграє з Аргентиною, а Мексика – з Саудівською Аравією.