“Шахтар” оголосив про старт реалізації квитків на домашній матч проти “Ренна” в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Продаж тікетів відкриється 18 листопада об 11:00 на сайті tickets.shakhtar.com.

Для власників сезонних абонементів ФК “Легія” і вболівальників, які купували цього сезону пакети Ліги чемпіонів, діятиме спеціальна знижка – 20%:

– власникам сезонних абонементів ФК “Легія” буде надіслано спеціальні лінки для покупки зі знижкою;

– уболівальники, які купували цього сезону пакети Ліги чемпіонів, зможуть придбати квиток зі знижкою через свій акаунт.

Один уболівальник зможе купити до 4 квитків на свій акаунт.

Вартість квитків від 50 до 1500 злотих (406 – 12 155 грн) залежно від обраного сектора. Також діють знижки та спеціальні пропозиції: 50% – дітям у віці 5-14 років (всі категорії Public та VIP), 20% – дітям у віці 15-18 років (всі категорії Public та VIP), 20% – студентам і пенсіонерам, та людям старше 65 років. Інваліди-візочники і особи першої групи інвалідності (не візочники) можуть отримати квиток безкоштовно – потрібно написати на пошту support@shakhtar.com.

Зазначається, що діє система динамічного ціноутворення: зі зменшенням кількості доступних місць певної категорії ціна може зростати.

Поєдинок відбудеться 6 лютого 2023 року у Варшаві на стадіоні “Війська Польського” (місцевий стадіон “Легії”) та розпочнеться о 18:45. Зустріч у відповідь пройде 23 лютого.