12-й тур VBET UA Перша мовою чисел та фактів

Серіали

• Оболонь, ЛНЗ та Епіцентр поповнили список команд VBET UA Перша, які здобули право виступати у наступному раунді, де будуть визначені володарі путівок до УПЛ.
  • Завершилася домашня переможна клубна рекордна серія Ниви у Першій лізі, яка тривала 3 гри.
  • Нива перервала домашню серію без пропусків голів, що продовжувалася 457 хвилин.
  • ЛНЗ пропускає перший домашній гол у Першій лізі, перериваючи свою суху серію, що тривала 492 хвилини.
  • Домашня безпрограшна серія Епіцентру у Першій лізі триває 5 ігор: 3 перемоги та дві нічиї.
  • Пропускна гостьова серія Карпат у Першій лізі продовжується 5 ігор – 6 голів.
  • Металург завершив дві серії в чемпіонаті: безвиграшну з 5-ти: 2 поразки та 3 «мирові» та нічийну клубну рекордну – з 3-х.
  • Скорук перервав безпрограшний серіал, який тривав 4 гри: перемога та 3 нічиї.
  • Кремінь не програє в Першій лізі 5 матчів поспіль: три перемоги та дві нічиї.
  • Полтава від часу дебюту у Першій лізі на полях суперників і далі не перемагає у 5-ти матчах: 2 нічиї та 3 поразки.
  • Завершилася домашня програшна серія Оболоні від Гірника-Спорту, яка тривала у Першій лізі 3 гри.
  • Оболонь на своєму полі не забиває голи Гірнику-Спорту впродовж 405-ти хвилин.
  • Гірник-Спорт не перемагає в чемпіонаті 8 ігор підряд: 4 нічиї та 5 поразок.
  • Завершився пропускний серіал Гірника-Спорту, що тривав 7 ігор – 9 голів.
  • Маріуполь продовжує залишатися єдиною командою, яка в нинішньому чемпіонаті ще не перемагала, при цьому пропускаючи голи у кожній грі.
  • Діназ від часу дебюту у Першій лізі на своєму полі і далі не перемагає у 6-ти матчах: 3 нічиї та 3 поразки.
  • Прикарпаття завершило дві гостьові серії у чемпіонаті: програшну, яка тривала 3 гри та безгольову – 275 хвилин.

Дублі

• 3-й дубль у Першій лізі оформлює Денис Галата (Кремінь), який стає автором 20-го дублю поточного чемпіонату.
  • 2-й дубль у Першій лізі суперників Полтави.

Голи

• У 4-му для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Євгеній Шевченко (Епіцентр), який раніше забивав суперникам Оболоні-Бровар, ВПК-Агро та Полісся, у 2-му – Денис Долінський (ЛНЗ) – Жемчужини.
  • 10-й гол у Першій лізі забиває Пилип Будківський (Полісся), 5-й – Євген Стрельцов (Полтава), 1-й гол – Ярослав Доброхотов (Маріуполь, у 7-й грі), Єгор Коваленко (Полтава, у 30-й), Андрій Савенков (Полтава, у 5-й), Валентин Корешков (Діназ, в 11-й), Владислав Вакула (Полісся, у 10-й).
  • Богдан Оринчак забиває 17-й гол у Першій лізі в складі Прикарпаття і входить до 5-ки кращих бомбардирів клубу за всю історію виступів у Першій лізі. Лідирує тут Роман Григорчук – 37 голів, а на другому місці діючий Роман Барчук – 27 голів.

Матчі

• 50-й матч у Першій лізі провів Денис Галата (Кремінь).
  • Дебютують у Першій лізі Олексій Зенченко (Чернігів), Данило Волинець (Полісся).
  • 70-й матч Андрія Тлумака біля керма різних клубів Першої ліги: 12-й – в Карпатах, 58 – у Волині. Баланс усіх ігор: +42=14-14 м’ячі 131-77.
  • 40-й тренерський матч Олега Рипана (Прикарпаття) у Першій лізі: +16=7-17 м’ячі 48-58.

Пенальті

• Перший у Першій лізі пенальті у ворота суперників Маріуполя (у 12-й грі).
  • Перші у Першій лізі 11-метрові удари у виконанні Ярослава Доброхотова (Маріуполь, у 7-й грі), Давронбека Азізова (Кремінь, в 11-й), Єгора Коваленка (Полтава, у 30-й) виявилися реалізованими.
  • Перший з 2-х реалізований у Першій лізі пенальті у виконанні Андрія Сторчоуса (ЛНЗ).
  • Восьмий з 10-ти реалізований у Першій лізі пенальті у ворота Даніїла Єрмолова (Кремінь), 6-й з 10-ти – Максима Механіва (Нива), 3-й з 6-ти – Яна Вічного (Полтава), 2-й з 3-х – Олександра Ширая (Чернігів).

Вилучення

• Третя у Першій лізі червона картка для Сергія Білоуса (Діназ).
  • Учетверте у Першій лізі вилучає гравців з поля Ігор Сташук (Чернігів)

Автоголи

• 1-й у Першій лізі автогол Пилипа Будківського (Полісся, у 12-й грі).
  • 6-й у Першій лізі «самостріл» гравців Полісся.
  • 7-й у Першій лізі автогол суперників Буковини.
  • 13-й випадок у Першій лізі, коли один гравець ході матчу забиває голи і в свої ворота і в чужі.

Командні «родзинки» туру

• 120-й гостьовий матч Гірника-Спорту у Першій лізі: +41=26-53 м’ячі 132-175, 40-й – Карпат: +20=5-15 м’ячі 52-42.
  • 110-й домашній матч Оболоні у Першій лізі: +52=25-33 м’ячі 151-113.
  • Нива 40-й раз зіграла внічию у Першій лізі.
  • Металург здобув 10-ту перемогу у Першій лізі.
  • 20-й домашній матч Металурга у Першій лізі: +7=4-9 м’ячі 24-34.
  • 1-а у Першій лізі нічия в матчах Оболоні та Гірника-Спорту – у 15-й грі.
  • 1-й раз у Першій лізі Кремінь перемагає саме з рахунком 4:3 – у 203-й грі.
  • 1-й раз у Першій лізі Полтава як забиває 3 голи так і пропускає 4 голи в одному матчі – у 12-й грі.
  • 1-й раз з початку чемпіонату зафіксований рахунок 4:3.
  • Владислав Вакула (Полісся) стає автором 100-го голу команд-гостей поточного чемпіонату.