Юнаки Руху утримують 3 клубні рекордні серіали: загальний безпрограшний, домашній безпрограшний та гольовий
  • Юнаки Руху утримують 3 клубні рекордні серіали: загальний безпрограшний, який триває 23 гри: 19 перемог та 4 нічиї, домашній безпрограшний з 14-ти ігор: +12=2 та гольовий – з 18-ти ігор: 59 м’ячів.
  • 50-а велика перемога Шахтаря в юнацьких Чемпіонатах на своєму полі.
  • 5-а в велика перемога юнаків Шахтаря над Зорею, 2-а – Руху над Минаєм.
  • 10-а домашня велика перемога Руху в Чемпіонатах U-19.
  • Переможна домашня клубна рекордна серія Олександрії триває 7 ігор, м’ячі 18-3.
  • Юнаки Динамо в матчах з Колосом і далі очок не втрачають – 6-та перемога поспіль.
  • Гольовий серіал юнаків Динамо триває в Чемпіонатах 17 ігор – 55 голів, а на своєму полі – 13 ігор: 42 голи.
  • Перервалася без виграшна гостьова клубна рекордна серія юнаків Інгульця, яка тривала 14 ігор: 2 нічиї та 12 поразок.
  • Завершилася гольова клубна рекордна серія юнаків Дніпра-1, яка тривала 10 ігор – 16 голів.
  • Пропускна домашня клубна рекордна серія Металіста 1925 триває 9 ігор – 14 голів.
  • Безвиграшна клубна рекордна серія юнаків Чорноморця триває 9 ігор: 3 нічиї та 6 поразок.
  • Пропускна клубна рекордна серія Минаю продовжується 12 матчів – 30 голів.
  • Автором 350-го домашнього гола Шахтаря стає Владислав Погорілий (2-й м’яч).
  • 250-й матч юнаків Зорі: +106=50-94 м’ячі 395-340, 120-й – Металіста: +44=19-57 м’ячі 176-200, 30-й – Металіста 1925: +17=3-10 м’ячі 52-36, 30-й – Інгульця: +5=5-20 м’ячі 23-67.
  • 200-й пропущений гол юнаками Металіста – після удару Парвіза Рустамова.
  • 100-й гол Металіста на своєму полі – після удару Олексія Горяінова.
  • 130-й домашній матч Шахтаря в Чемпіонатах U-19: +93=17-20 м’ячі 351-100, 30-й – Руху: +23=3-4 м’ячі 82-26.
  • 30-й гостьовий матч юнаків Минаю: +2=6-22 м’ячі 18-72, 20-й – Кривбасу: +1=5-14 м’ячі 15-52.
  • 1-а перемога юнаків Інгульця над Металістом 1925 (у 2-й грі).
  • 1-а перемога юнаків Металіста саме з рахунком 5:3 (у 120-й грі).
  • 2-й дубль в юнацьких Чемпіонатах оформлює Владислав Погорілий (Шахтар), Дмитро Шостак (Олександрія).
  • Відкриває лік голів в Чемпіонатах і одразу оформляє дубль Даніїл Тепляков (в 11-й грі), який стає автором найшвидшого з усіх 11-ти дублів Металіста – на 6-й хвилині.
  • 10-й гол в Чемпіонатах U-19 забиває Данило Тузенко (Ворскла), 5-й – Олександр Ющенко (Шахтар), 1-й – бразилець Касаєс (Металіст 1925, у 6-й грі), Олексій Товарницький (Рух, у 9-й), Кирило Влага (Металіст, в 11-й), Владислав Бобков (Металіст, у 1-й), Володимир Вілівальд (Кривбас, у 8-й), Парвіз Рустамов (Кривбас, у 8-й).
  • Завершився гольовий серіал Руслана Непейпієва (Рух), який тривав 4 гри – 4 голи.
  • Гольовий серіал Владислава Погорілого триває 3 гри – 4 голи.
  • Перервалася гольова серія Сергія Лебедєва (Дніпро-1), яка продовжувалася 3 гри – 3 голи.
  • 50-й матч в Чемпіонатах U-19 провів Антон Царенко (Динамо), Олег Криворучко (Колос), 1-й – Владислав Бобков, Максим Грищенко (обидва – Металіст).
  • 2-й з 3-х реалізований пенальті у виконанні Ігоря Горбача (Динамо).
  • 8-й з 13-ти реалізований пенальті у ворота Івана Пахолюка (Колос).
  • 1-й з 2-х нереалізований пенальті у виконанні Дмитра Черниша (Ворскла).
  • 2-й з 5-ти нереалізований пенальті у ворота Яківа Кінарейкіна (Дніпро-1).
  • 1-а в юнацьких Чемпіонатах червона картка для Касаєса (Металіст 1925, у 6-й грі), Данила Пивовара (Інгулець, у 6-й), Костянтина Кваса (Львів, у 8-й), Дениса-Павла Махінки (Минай, у 51-й), Валентина Кисельова (Металіст, у 9-й), Єгора Позднякова (Кривбас, у 14-й).
  • 1-й в раз Чемпіонатах юнацьких команд вилучає гравця з поля Артем Артеменко (Миколаїв).
  • У турі забито 29 голів, що стало повторенням найбільш результативного 2-го туру поточного Чемпіонату.