Сьогодні в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного футболу провела матч за третє місце в рамках престижного турніру Neom Beach Soccer Cup 2022.

Наша команда на груповому етапі поступилися Бразилії (0:2) та Англіі (2:4) і перемогла Нідерланди (6:0). Таким чином, синьо-жовті посіли третє місце у групі й сьогодні у матчі за третє місце, який вирішили провести організатори змагань, знову зустрілися з командою Нідерландів.

На жаль, втішний фінал склався для нашої команди не так просто, як груповий матч. Уже після першого періоду синьо-жовті поступалися — 0:2, а на початку другої 12-хвилинки пропустили ще й третій м’яч.

Українські дівчата намагалися врятувати ситуацію і двічі зусиллями Випасняк та Калягіної засмутили суперниць, але, утім, у підсумку програли — 2:3. Далася взнаки коротка лава запасних на тлі щільного графіку турніру (чотири матчі за чотири дні).

Таким чином, збірна України на Neom Beach Soccer Cup 2022 у Саудівській Аравії посіла четверте місце.