10-й тур VBET UA Перша мовою чисел та фактів

Серіали

• Полісся стає 1-ю (!) командою VBET UA Перша, яка здобула право виступати у наступному раунді, у якому будуть визначені володарі путівок до УПЛ.
  • Полісся утримує два клубні рекордні серіали у Першій лізі: переможний, що триває 6 ігор та без пропусків голів – 670 хвилин.
  • Домашня переможна клубна рекордна серія Оболоні у Першій лізі триває 5 ігор.
  • Оболонь не грає внічию в чемпіонаті в 9-ти матчах підряд: 7 перемог та 2 поразки.
  • Пропускний виїзний серіал Карпат триває 4 гри – 5 голів
  • Епіцентр завершив два своїх серіали у чемпіонаті: безвиграшний, який тривав 4 матчі: 2 нічиї та 2 поразки та безгольовий – 322 хвилини.
  • Безнічийна серія Ниви з Прикарпаттям триває у Першій лізі 5 ігор: 2 перемоги та 3 поразки.
  • Завершилася домашня безнічийна серія Кременя у Першій лізі, яка тривала 5 ігор: 2 перемоги та 3 нічиї.
  • ЛНЗ перервав безнічийний серіал в чемпіонаті, що тривав 8 матчів поспіль: 6 перемог та 2 поразки.
  • Полтава від часу дебюту у Першій лізі на полях суперників і далі не перемагає: у 4-х матчах: 2 нічиї та 2 поразки.
  • Металург на своєму полі пропускає голи у Першій лізі впродовж 5-их матчів – 11 голів.
  • Нічийна серія Скорука у Першій лізі триває 3 гри поспіль, м’ячі 5-5.
  • Гірник-Спорт не знає радості перемоги у Першій лізі вже 5 ігор підряд: 2 нічиї та 3 поразки.

Великі перемоги

• Перша у Першій лізі велика перемога Ниви над Прикарпаттям (у 9-й грі).
  • Перша у Першій лізі домашня велика перемога Ниви (у 100-й грі).
  • Рекордна, 54-а, у Першій лізі велика поразка Прикарпаття.

Вольові перемоги

• Карпати стають авторами 850-ї вольової перемоги у Першій лізі.
  • Друга у Першій лізі вольова перемога Епіцентру і вдруге над Діназом, 1-а – Карпат над Буковиною (у 2-й грі),
    19-а у Першій лізі безвольна поразка Буковини, 3-я – Діназу, в тому числі 1-а гостьова.

Хет-трики

• Третій хет-трик гравців Оболоні у Першій лізі.
  • Другий хет-трик у Першій лізі оформлює Олександр Батальський (Оболонь).
  • Перший хет-трик у Першій лізі суперників Чернігова (у 9-й грі).

Дублі

• Третій дубль у Першій лізі оформлює Максим Гірний (Епіцентр).
  • Третій дубль у Першій лізі суперників Діназу.

Голи

• Олександр Батальський (Оболонь) збільшив лік своїх голів у Першій лізі до 71-го і тепер розділяє 9-10 місце з Віктором Ареф’євим у списку найкращих голеадорів за всю історію Першої ліги.
  • 70-й гол у Першій лізі забиває Олександр Батальський (Оболонь, 2-й м’яч у грі), 35-й – Василь Палагнюк (Буковина), 5-й – Олексій Сидоров (Металург), Ігор Дуць (Карпати), 1-й – Руслан Буряк (Епіцентр, у 10-й грі), Андрій Бей (Нива, у 8-й), Сергій Каретник (Полтава, у 5-й), Артур Шах (Карпати, у 3-й).
  • У другому для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Станіслав Мораренко (Діназ), який раніше забивав суперникам Поділля, Даниїл Сухоручко (Нива) –Чорноморця.

Матчі

• 150-й матч у Першій лізі провів Ярослав Галенко (ЛНЗ).
  • У третьому для себе клубі Першої ліги дебютує Денис Долінський (ЛНЗ), 2-му – Артем Поспєлов (Полісся).
  • Дебютує у Першій лізі Олександр Тарасов (Нива).
  • 60-й у Першій лізі тренерський матч Валерія Іващенка (Оболонь): +27=12-21 м’ячі 74-58.

Вилучення

• Перша у Першій лізі червона картка для Станіслава Демківа (Прикарпаття, у 5-й грі), який стає автором 1100-го у Першій лізі вилучення гравців команд-гостей.
  • Уперше у Першій лізі вилучає гравців з поля Артем Михайлюк (Київ, у 15-й грі).

Пенальті

• Третій з чотирьох реалізований пенальті у Першій лізі у виконанні Василя Палагнюка (Буковина).
  • Перший у Першій лізі пробивав пенальті у Даниїл Сухоручко (Нива, у 22-й грі) – гол 16-й з 20-и реалізований у Першій лізі 11-метровий удар у ворота Івана Піцана (Прикарпаття), 4-й з 4-х – Романа Льопки (Карпати).

Командні «родзинки» туру

• 480-й матч Полісся у Першій лізі: +174=106-200 м’ячі 539-636, в тому числі 240-й на полях суперників: +43=51-146 м’ячі 189-412.
  • 220-й домашній матч Буковини у Першій лізі: +113=49-58 м’ячі 295-178.
  • 100-й домашній матч Ниви у Першій лізі: +26=21-53 м’ячі 93-141.
  • Гірник-Спорт на своєму полі 30-й раз у Першій лізі зіграв внічию.
  • 20-а гостьова перемога Карпат у Першій лізі.