Черговий поєдинок серед юнацьких команд Прем’єр-ліги містив захоплюючий сценарій, неймовірну інтригу, 6 голів, 2 пенальті, 2 вилучення, однак переможця не виявив.

29 жовтня 2022 року. Львів. Стадіон «Сокіл». 10-й тур

Львів — Металіст Харків  3 : 3.

Голи: Ю. Михайлів, 25-пен (1:0), Кицун, 48 (2:1), Мендрук, 89 (3:3) – Вернаттус, 39 (1:1), Цвіренко, 63 (2:2), Климак, 67-автогол (2:3)

На 21-й хвилині Красніков не реалізував пенальті

«Львів»: Шарун — Танчак (Герега, 60), Михавко, Давидов, Климак, В. Михайлів (Вишинський, 46), Ю. Михайлів, Кицун (Довбецький, 80), Мудрий (Ювхимець, 46), Мендрук, Бідзінський (Пінчук, 68)

Запасні: Дашковець, Шандра, Лянскоронський

Тренер — Тарас Гвоздик

«Металіст»: Ярош — Вернаттус, Горяінов, Приходько, Влага – Оріховський, Цвіренко, Тепляков, Красніков (Бондаренко, 85), Синчук – Абрамов (Кисельов, 64)

Запасні: Шумілов, Горенко, Карпізін, Мельник, Ніколашин, Грищенко

Тренер — Олександр Горяінов

Попередження: Мендрук, 57 – Цвіренко, 41, Вернаттус, 44, Горяінов, 55, Оріховський, 65, Приходько, 84

Вилучення: Давидов, 90 – Приходько, 90

Команди, що зустрілись на львівському стадіоні «Сокіл» були сусідами у середині турнірної таблиці. Рівні шанси на успіх у звітній грі підтвердили справедливість поточного рейтингу.

Перший спалах активності відбувся у середині першого тайму, коли у п’ятихвилинку вмістилось по одному 11-метровому у бік кожних воріт. Гостру передачу Максима Оріховського відверто перервав капітан господарів, проте Єгор Красніков програв свою дуель Володимирові Шаруну. А от затримка Даніїлом Приходьком опонента у власному карному майданчику дозволила Юрію Михайліву відкрити рахунок.

До перерви «Металіст» вирівняв становище. Єгор Красніков заробив штрафний, а Даніель Вернаттус неймовірним чином його реалізував прямим ударом десь з 33-х метрів.

На початку другої 45-хвилинки «Львів» зіграв активніше та зумів вдруге повести в рахунку. З першим ударом майже впритул Микола Ярош впорався, а от добивання Марка Кіцуна стало результативним.

Харків’яни мусили йти вперед. Планомірно збільшуючи тиск, гості забили два м’ячі з мінімальним інтервалом. Постріл з 16-ти метрів Даніїла Теплякова взяла на себе стійка львівських воріт, а перший на підбиранні Олександр Цвіренко шансу не змарнував.

Після цього серія кутових призвела до автогола Владислава Климака, коли стандарт виконував Максим Оріховський.

Мабуть, нестача досвіду не дозволила «Металісту» зберегти переможний результат. Наші хлопці продовжували тиснути на суперника, а не грати за ситуацією. Тож нею скористались господарі на передостанній хвилині основного часу.

Після цього на полі виникла штовханина, і прямі червоні картки за її підсумком арбітр виписав Сергієві Давидову та Даніїлові Приходьку. Ще одна прикра кадрова втрата – важка травма Єгора Абрамова у другому таймі, якому хочеться побажати найскорішого повернення на футбольне поле.

Надрезультативна нічия залишила суперників на тих же позиціях у першій десятці, причому «Металіст» залишається попереду «Львова» на одне очко.