Анонс матчів дев’ятого туру сезону 2022/23 у Другій лізі

Субота, 29 жовтня 2022 року. Хуст. Центральний стадіон. 13:00

ФК Хуст – Нива (Бузова)

Арбітр – Ігор Садковський (Тернопільська область, друга гра)

Історія протистоянь у Другій лізі: раніше не зустрічались.

Відстань між містами по автодорогах: 745 км.

Центральний матч дев’ятого туру відбудеться у Хусті, що на Закарпатті. Обидві команди є амбітними новачками сезону. П’ята команда прийматиме одноосібного лідера чемпіонату. В трьох попередніх домашніх матчах ФК Хуст здобув дві великі перемоги та одну нічию. Бузівська Нива залишається єдиною командою, яка ще не втрачала очок. Суха серія воротаря Ниви Олександра Литвиненко триває чотири матчі та 417 хвилин.

Субота, 29 жовтня 2022 року. Вінниця. 13:00

Нива (Вінниця) – Рубікон (Київ)

Арбітр – Микита Богатир (Запоріжжя, 28 гра)

Історія протистоянь у Другій лізі: три матчі, три перемоги Ниви, різниця м’ячів 9:1.

Відстань між містами по автодорогах: 268 км.

Вінницька Нива прийматиме одного із аутсайдерів поточного сезону – київський Рубікон. В п’яти попередніх домашніх матчах Нива тричі виграла та двічі зіграла унічию. Граючий президент вінницької Ниви Артур Загорулько забиває у трьох поспіль домашніх матчах. У Рубікону триває п’яти матчева програшна серія з великим рахунком, до повторення анти рекорду Другої ліги ПФЛ залишається лише так само крупно програти у Вінниці.

Неділя, 30 жовтня 2022 року. Київ. Лівий Берег. 14:00

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – Звягель (Новоград-Волинський)

Арбітр – Ігор Горбань (Одеса, 32 гра)

Відстань між містами по автодорогах: 212 км.

Ще один цікавий матч відбудеться у неділю у Києві. Третя команда прийматиме шосту, між ними три очки різниці. В попередніх семи матчах при столична Чайка не програвала: чотири перемоги та три нічиї. Звягель з Житомирської області свій дебютний сезон у Другій лізі ПФЛ проводить нестабільно, і перебуває в середині турнірної таблиці.

Понеділок, 31 жовтня 2022 року. Київ. Лівий Берег. 13:00

МФК Металург-2 (Запоріжжя) – Кремінь-2 (Кременчук)

Арбітр – Павло Децюк (Чернігів, 20 гра)

Відстань між містами по автодорогах: 224 км.

Матч двієчок команд Першої ліги. Обидві команди є аутсайдерами чемпіонату, і набирають очки лише в домашніх стінах. У кременчуцького Кремінь-2 у чотирьох гостьових зустрічах чотири поразки, і жодного забитого м’яча. Запорізький Металург-2 у перенесеному матчі у четвер перервав свою програшну серію у п’ять матчів, однак все ще залишається без перемог.

Понеділок, 31 жовтня 2022 року. Одеса. Стадіон Іван. 12:00

Реал Фарма (Одеса) – Васт (Миколаїв)

Арбітр – Сергій Дубиківський (Київська область, п’ята гра)

Відстань між містами по автодорогах: 132 км.

Обидві команди посеред цього тижня грали свої перенесені матчі. І, якщо, одесити на 90-й хвилині вирвали перемогу над Звягелем, до миколаївський Васт втратив перемогу на останній секунді у грі проти запорізького Металургу-2. Сергій Барсуков з Реал Фарми забиває вже в трьох матчах поспіль.