У суботу в 11-му турі чемпіонату Німеччини відбулось декілька матчів.

Німеччина, Бундесліга, 11-й тур

Аугсбург – РБ Лейпциг – 3:3

Голи: Беріша, 33 (п.), Деміровіч, 51, Варгас, 64 – Сілва, 73, Нкунку, 89, Рамос, 90

Вилучення: Яго, 66 (Аугсбург, друга жовта картка)

Суперник Шахтаря у групі Ліги чемпіонів – РБ Лейпциг – поступився сусіду по турнірній таблиці Аугсбургу. Раум в середині першого тайму збив суперника у власному штрафному і “привіз” пенальті, який чітко реалізував Беріша. Після перерви Деміровіч відгукнувся на подачу з кутового і головою збільшив перевагу господарів. Згодом Варгас, здавалось, зняв всі питання щодо переможця, однак все тільки починалось.

Яго в середині другої сорокап’ятихвилинки підвів Аугсбург, заробивши протягом хвилини два “гірчичники” і залишив команду у меншості. “Бики” зуміли реалізувати чисельну більшість і Сілва один гол відквитав. За хвилину до завершення основного часу Нкунку запалив надію у серцях уболівальників, а в наступній атаці Новоа Рамос зробив неможливе, зрівнявши рахунок – підопічні Марко Розе оформили розкішний камбек, відігравшись з 0:3.