Головний тренер «Колоса» Ярослав Вишняк прокоментував поразку команди в матчі 8-го туру УПЛ проти «Шахтаря»

— Дуже велика розкіш – пропускати такі голи, як ми пропустили в першому таймі, коли ти граєш проти «Шахтаря». Пропустивши, уже складно вести свою гру, адже «Шахтар» відмінно контратакує, усі знають, які там футболісти і як вони працюють з м’ячем. Я вважаю, що ця помилка надто вплинула.

Далі вже переказувати гру складно, та й у другому таймі на футбольному полі була лише команда «Шахтар». Якщо в першому таймі ми ще трималися й були спроби здійснювати атаки у відповідь, то в другому таймі «Шахтар» домінував і заслужено здобув перемогу, з чим я його й вітаю. —

Якою була головна ідея, завдяки чому планували грати проти «Шахтаря»?

– Завдяки швидким атакам. Потрібно було не дати «Шахтарю» простору, вільних зон, які вони відмінно використовували в другому таймі.

Повторюся, на гру вплинув швидкий гол. У другому й третьому забитому м’ячі футболісти суперника продемонстрували індивідуальні дії: Мудрик розібрався, потім чудово розіграли, і ще кілька разів вони могли забивати в другому таймі.

Сьогодні відмінно діяв суперник, але перший гол ми привезли самі собі й поставили себе в незручне становище. На сьогодні програти «Шахтарю» – не соромно, тому посипати голову попелом немає сенсу.

— Вихід Богданова після перерви свідчить про його готовність?

— Ні, нам бракує такого виконавця, як Богданов, у центрі поля, щоб ми могли притримати м’яч і грати в більш комбінаційний футбол. Такий футболіст нам потрібен, однак реально він ще не готовий грати, ми форсуємо його підготовку.

Ми й так готували його як могли, видно, що Богданов ще не готовий і йому важко. Та ще й потрапити під «Шахтар» у його нинішньому стані, під ці швидкості – це дуже складно, — сказав Вишняк.