Головний тренер “Ворскли” Віктор Скрипник прокоментував поразку своєї команди у матчі 8-го туру УПЛ із “Рухом” (0:1).

– Пане Вікторе, розкажіть по гарячих слідах, чому, на Вашу думку, не вдалося здобути залікові бали в протистоянні з “Рухом”?

– Такі матчі коментувати завжди важко і в той же час неприємно. Дуже важливо з такими командами як “Рух” виходити вперед одразу, а потім вони вмикають агресію, нав’язують боротьбу і діяти вже набагато важче. Залишається лише привітати суперника з тим, що він досяг бажаного.

– Недооцінка суперника могла бути з вашого боку?

– Ні в якому разі! Всі ми чудово розуміємо, який чемпіонат ми граємо цього року. Кожен матч подібний до фіналу. Розуміли, що “Рух” провів попередні тури з командами, які перебувають у першій п’ятірці. “Зорю” вони переграли, з тим же “Вересом” на виїзді – 2:2. Тому розуміли, що ця команда сильна, налаштовуючись на серйозну боротьбу. Мали бажання реабілітуватися за поразку в матчі з “Металістом”. Не зажди те, чого прагнеш, виходить.

– Повітряна тривога як впливає на футболістів?

– Ми вперше зіткнулися з цим під час нашого офіційного матчу. Тренер це сприймає по-своєму, а як кожен із футболістів, хто знає. Навряд чи це можна вважати позитивним моментом, враховуючи те, що налаштування на гру відбувається задовго до стартового свистка, а потім темп гри втрачається. Та сьогодні ми просто програли …