8-й тур VBET UA Перша мовою чисел та фактів

Серіали

• Полісся не пропускає голів у VBET UA Перша впродовж 490 хвилин.
  • Ворота Оболоні зберігаються «сухими» впродовж 287 хвилин.
  • ЛНЗ завершила три клубні серії: переможну, яка тривала 5 ігор, гольову – 6 ігор (10 м’ячів) та «суху» – 496 хвилин.
  • Полісся вдома не грає внічию у Першій лізі впродовж 7-ми ігор: 6 перемог та поразка.
  • Оболонь не грає внічию в 7-ми матчах підряд: 6 перемог та поразка.
  • Полісся на своєму полі забиває голи впродовж 13-ти ігор – 25 м’ячів.
  • Перервалася безнічийна серія Карпат у Першій лізі, яка тривала 8 ігор: 6 перемог та 2 поразки
  • Діназ обходиться без нічиїх у чемпіонаті 6 ігор поспіль: 2 перемоги та 4 поразки.
  • Завершився безнічийний серіал Буковини, який тривав 5 ігор: перемога та 4 поразки.
  • Перервалася і пропускна серія Буковини довжиною у 5 матчів – 9 голів.
  • Маріуполь завершив програшну серію у Першій лізі, що тривала 5 ігор.
  • Після дебюту у Першій лізі Маріуполь та Скорук пропускають голи у кожному матчі.
  • Закінчилася безгольова серія Гірника-Спорту, яка тривала в чемпіонаті 287 хвилин.

Дублі

• Перший дубль у Першій лізі оформлює Роман Вовк (у 6-й грі), який стає автором 1-го першолігового дублю Чернігова.
  • 10-й гостьовий дубль поточного чемпіонату.
  • 2-й дубль у Першій лізі суперників Скорука.

Голи

• 10-й гол у Першій лізі забиває Артем Козак (Полісся), 1-й – Єгор Булгаков (Маріуполь, у 18-й грі), Денис Підручний (Гірник-Спорт, у 26-й).
  • Завершилася гольова серія Богдан Кушніренка (Полісся), яка тривала в чемпіонаті 3 гри – 3 голи.

Матчі

• 100-й матч у Першій лізі провів Олександр Мішуренко (Скорук).
  • 80-й матч Юрія Калітвінцева на чолі різних клубів Першої ліги: 26-й – в Полісся, 17 – в Закарпатті та 37 – в Динамо-2. Баланс усіх ігор: +38=14-28 м’ячі 107-85.
  • Перший «сухий» матч Віталія Чеботарьова (Буковина, у 4-й грі).
  • У 2-му для себе клубі Першої ліги дебютує Микита Якубенко (Маріуполь).
  • Дебютують у Першій лізі Владислав Школьний, Владислав Панько (обоє – Чернігів).

Вилучення

• Друга у Першій лізі червона картка для Ярослава Галенка (ЛНЗ), 1-а – Владислава Бучакчийського (Прикарпаття, у 6-й грі), Дмитро Шинкаренко (Гірник-Спорт, у 48-й), Юрій Сеницький (Гірник-Спорт, у 96-й).
  • Учетверте у Першій лізі в одній грі вилучаються з поля 2 гравці Гірника-Спорту.
  • У полтавському дербі Гірник-Спорт – Полтава зафіксовано 12 жовтих карток та 2 вилучення гравців.
  • У двадцятьчетверте у Першій лізі вилучає гравців з поля Павло Дубровець (Житомир), 9-й – Михайло Райда (Закарпатська область), 4-й – Олег Когут (Тернопіль).

Пенальті

• Уперше у Першій лізі пробивав з «позначки» Пилип Будківський (Полісся, у 8-й грі) – парирував воротар.
  • Перший з початку чемпіонату нереалізований пенальті гравцями Полісся – після 5-го удару.
  • Третій з восьми незабитий у Першій лізі 11-метровий удар у ворота Романа Герича (Прикарпаття).

Командні «родзинки» туру

• 220-й гостьовий матч Буковини у Першій лізі: +43=46-131 м’ячі189-363.
  • 210-й матч Оболоні у Першій лізі, в якому столична команда здобула 90-у перемогу.
  • 200-й матч Ниви у Першій лізі: +43=39-118 м’ячі 161-326.
    170-а гостьова поразка Прикарпаття у Першій лізі.
  • Полісся здобуло 130-у домашню перемогу у Першій лізі.
  • Карпати забили 50-й гостьовий гол у Першій лізі.
  • Перша виїзна поразка Діназу у Першій лізі (у 4-й грі).
  • Перші безгольові домашні матчі у Першій лізі Епіцентру (у 4-й грі) та Скорука (у 2-й).
  • Перше гостьове очко Полтави у Першій лізі (у 3-й грі).