У центральному матчі сьомого туру у Другій лізі зустрічалися “Чайка” та “Реал Фарма”. У випадку перемоги одесити могли піднятися на друге місце.

3 – 3. Вареник – 76.

Проте, у господарів були свої плани на цю гру. Підопічні Хомутова активно розпочали матч і на 14-й хвилині відкрили рахунок. Гуськов подав з кутового, а Хохлов ударом головою відправив м’яча у сітку. Через десять хвилин гравці “Чайки” забили вдруге. Цьогоразу Жикол прострілив зі штрафного, а Луценко з декількох метрів пробив повз Стародубця – 2:0. Відразу після цього матч був призупинений через повітряну тривогу.

Всі основні події у матчі відбулисяу другому таймі. За десять хвилин після перерви команди забили три м’ячі на двох. Відзначалися Гуськов, Барсуков та Вареник – 3:2. На 76-й хвилині гості відігралися. Андрій Вареник з гострого кута пробив у верхній кут – 3:3. Дуже ефектний забитий м’яч від Андрія.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю – 3:3. Команди залишилися на своїх позиціях.