“РБ Лейпциг” комфортно вигравав з рахунком 3-0 у “Герти” до кінця першого тайму сьогоднішнього матчу Бундесліги, але у другій половині дозволив супернику забити два голи і мало не втратив перемогу.

«Бики» зуміли забити відразу три м’ячі в першому таймі. Голи на своє ім’я записали ФорсбергДіалло й Орбан.

А після перерви господарі пропустили двічі протягом трьох хвилин. Лукебакіо реалізував пенальті, Йоветіч забив із гри.

«Слизький» рахунок зберігався до самого кінця гри. Гол Нкунку не було зараховано через офсайд.

«Ляйпціґ» здобув четверту перемогу в чемпіонаті і піднявся у верхню десятку. Команда є суперником «Шахтаря» в групі Ліги чемпіонів.

РБ Лейпциг – Герта 3:2 (3:0)
Голи: Форсберг, 25 (1:0); Діалло А., 30 (2:0); Орбан В., 45 (3:0); Лукебакіо, 62 (пенальті) (3:1); Йоветич С., 64 (3:2)